ליווי כלכלי למשפחות

קמת בבוקר והחלטת שהגיע הזמן לסדר את התקציב המשפחתי? נמאס לך להיות בחובות? לא מפסיקים להתקשר מהבנק? אנחנו כאן בשבילך! הגיע הזמן לצאת מהבוץ הכלכלי , לתכנן קדימה ואפילו לחסוך!

ליווי כלכלי לזוגות צעירים ומשפחות

מתחתנים? יופי, קודם כל מזל טוב! נשואים כבר כמה שנים? אולי אפילו עשרים? הגיע הזמן לקבל החלטות כלכליות שישפעו באופן דרמטי על השנים הבאות.

ליווי כלכלי למשפחות וזוגות צעירים מהווה יסוד מוצק ואיתן לתחילתה של דרך משותפת. ראשית תקציב משותף, איך בונים תקציב, כמה להוצאות שוטפות וכמה לחסכון. צריכים קורת גג, האם זה הזמן לקנות דירה? או אולי לשכור לכמה שנים? האם לפתוח חשבון משותף? ועוד שאלות רבות שנוכל לתת מענה. מטרת הייעוץ הכלכלי היא להציב את המשפחה העתידית במרכז כיעד עיקרי ולהיערך לכל התסריטים האפשריים.

המשפחה מתרחבת – משפחות עם ילדים

הגיע הילד הראשון, ראשית, שוב מזל טוב!! רק תדעו שרוב המשפחות נקלעות לראשונה במונח "מינוס" שמגיע הילד הראשון או השני. הרי לשלם 2300 ₪ למעון זה לא צחוק, אולי אפילו 1/3 משכורת. ההוצאות על התינוקות והפעוטות, במיוחד בשנים הראשונות, מהוות נטל כבד על המשפחה וטוב תעשו אם נבחן ביחד, האם אתם ערוכים מבחינה כלכלית לתת מענה להוצאות של המשפחה המורחבת והמתרחבת ואילו שינויים מומלץ לבצע עוד לפני שהמינוס יתפח .
מטרת הייעוץ הכלכלי היא לקבוע תכנית לניהול השוטף והגדרת יעדים עתידיים של המשפחה.